Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Ruloff S.A. Manuputty - Siebdruck
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Kunstenaar in hart en nieren, Industrieel ontwerper bij de Sphinx te Maastricht van 1945 - 1982.
Afmeting werk: Hoog 27 x Br. 21.5
Niet ingelijst, maar wel met mooie Passe Partout: Hoog 50 x Br. 40 cm.
Gesigneerd rechts onder.
Schilderij is in zeer goede staat, ik garandeer het werk van A. Corstjens op echtheid, voor meer info over de schilder www.toinecorstjens.nl
Prijs: 225 Euro.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Maastricht, Niederlande |
Ort des Objekts | Maastricht, Niederlande |
Startzeit | 28-7-2017 um 15:42 |
Endzeit | 12-8-2017 um 14:42 |