William Malucu - Leidenschaftliches Leben
18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Technik | Gouache |
Stil | Abstrakt |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nur in Passe-partout |
Maße | 23 x 34 cm (h x b) |
Passepartout | 40 x 50 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Antonius Hendricus (Toine) Corstjens Meerssen 1920 – Maastricht 2015
Industrieel ontwerper bij de Koninklijke Sphinx te
Maastricht van 1945 - 1982.
Daarnaast kunstschilder in hart en nieren.
Gouache in zeer goede staat.
Werk 23 x 34 cm, P.P. 40 x 50 cm.
Gesigneerd rechts onder.
De authenticiteit van het aangeboden werk “ Geordende Chaos” van Toine Corstjens wordt voor 100%
gegarandeerd, het schilderij is in familie bezit en nooit eerder verkocht
geweest.
Voor meer informatie over de schilder, zie www.toinecorstjens.nl
Zustand | |||
Zustand | Sehr gut | ||
Sendung | |||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Maastricht, Niederlande | ||
Senden | Paketpost | ||
Ort des Objekts | Maastricht, Niederlande |
Startzeit | 22-4-2020 um 0:06 |
Endzeit | 18-7-2020 um 21:06 |