Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Jahr | 1987 |
Technik | Füller (Tinte) |
Stil | Realistisch |
Thema | Landschaft |
Gerahmt | Nur in Passe-partout |
Maße | 29.5 x 47 cm (h x b) |
Passepartout | 50 x 60 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Toine Corstjens Meerssen 1920 – Maastricht 2015
Industrieel ontwerper bij de Koninklijke Sphinx te
Maastricht van 1945 - 1982.
Daarnaast kunstschilder in hart en nieren.
Pentekening uit 1987 in zeer goede staat, getekend op kalk papier.
Gesigneerd rechts onder.
De authenticiteit van het aangeboden werk “ Herenboerderij langs de Geul” van Toine Corstjens wordt voor 100%
gegarandeerd.
Voor meer informatie over de schilder, zie www.toinecorstjens.nl
Zustand | |||
Zustand | Sehr gut | ||
Niet verkleurd | |||
Sendung | |||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Maastricht, Niederlande | ||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 5 kg.
Ort des Objekts | Maastricht, Niederlande |
Startzeit | 25-8-2019 um 22:52 |
Endzeit | 27-9-2019 um 14:51 |