Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Technik | Gemischte Technik |
Stil | Expressionistisch |
Thema | Porträt |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 24 x 21 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 54.5 x 54.5 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Toine Corstjens kunstschilder.
Industrieel ontwerper bij de Koninklijke Sphinx
Maastricht van 1945 - 1982.
Litho met zwarte inkt in goede staat, gesigneerd rechts onder, begin jaren 60 v/d vorige
eeuw.
Ingelijst (wissellijst), maat werk H.24 x 21 cm,
Lijst H. 54,5 x 54.5 cm.
Ik garandeer het werk "Vrouw in zwart wit" van Toine Corstjens op echtheid.
Het werk is in familie bezit en nooit eerder verkocht geweest.
Bij verkoop wordt het werk goed verpakt en aangetekend verzonden.
Voor meer informatie over de schilder zie www.toinecorstjens.nl
Zustand | |||
Zustand | Sehr gut | ||
Sendung | |||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Maastricht, Niederlande | ||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 10 kg.
Ort des Objekts | Maastricht, Niederlande |
Startzeit | 1-8-2018 um 21:10 |
Endzeit | 15-8-2018 um 22:40 |