Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Jahr | 1986 |
Technik | Füller (Tinte) |
Stil | Romantisch |
Thema | Landschaft |
Gerahmt | Nur in Passe-partout |
Maße | 39 x 48.5 cm (h x b) |
Passepartout | 50 x 60 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Industrieel ontwerper bij de Koninklijke Sphinx te
Maastricht van 1945 - 1982.
Daarnaast kunstschilder in hart en nieren.
Prachtig werk, fijn getekend met oost indische inkt
Mooie grote pentekening met Passe Partout 50 x 60 cm. gesigneerd rechts onder.
De authenticiteit van het aangeboden werk “ Winter in Limburg ” van Toine Corstjens wordt voor 100%
gegarandeerd, de pentekening is in familie bezit en nooit eerder verkocht
geweest.
Voor meer informatie over de schilder, zie www.toinecorstjens.nl
Zustand | |||
Zustand | Sehr gut | ||
Sendung | |||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Maastricht, Niederlande | ||
Senden | Paketpost | ||
Ort des Objekts | Maastricht, Niederlande |
Startzeit | 19-1-2020 um 22:40 |
Endzeit | 1-1-2021 um 16:49 |