Rob Scholte - 2 x Pferdestickereien – 2007 und 2008 – Größe 49 x 26 x 4 cm
Anthon Hoornweg - Bronzestatue einer ägyptischen Gottheit – 1987 – 18/20 – Signiert
Anton Heyboer - „Paranormal begabt...“ – Symbolismus – Öl und Acryl auf Leinwand – 94 x 104 cm
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Tom van den Boomen.
Uit nalatenschap doen wij alle design- en kunstvoorwerpen van de hand, waaronder dit werk van Tom van den Boomen. Het werk is gesigneerd rechtsonder door de kunstenaar met potlood en gemaakt in 1985.
Maat: inclusief zuurvrij passepartout 50x70
Staat: onberispelijk.
Signatuur: rechtsonder, in potlood door de kunstenaar
Galerie waarde: 750,-
Afhaal locatie: Utrecht
Verzending binnen NL: 15,- (aangetekend in robuuste verpakking)
Startzeit | 28-10-2013 um 15:13 |
Endzeit | 10-11-2013 um 15:13 |