Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Sondereditionen |
Signiert | Nicht signiert / Unterschrift mitgedruckt |
Litho van Toon Tieland. Titel: Zalig kerstfeest, gezond 1985. Jaar: 1984. Het werk is rechtsonder gesigneerd met potlood en in de druk. Afmetingen blad: H18 x b18 cm. Afmetingen voorstelling: H11,5 x b14 cm. Conditie: in goede staat. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
Het Item kan, op risico van de koper, in een envelop, tussen karton, worden verzonden. Kosten Nederland: 5,50. Kosten België: 9,50.
ZZZW
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 15-3-2018 um 16:20 |
Endzeit | 26-3-2018 um 19:20 |