Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Ouderwetsch hollandsch naakt van Toon van de Muysenberg. Pastel / inkt op papier., ca. 1935 - Ingelijst in oude, nette lijst met zwart passepartout. Beeldmaat ca. 60 x 35
Spiegeling helaas door fotos-achter-glas, natuurlijk is de pastel in perfecte staat.
Startzeit | 19-6-2015 um 13:06 |
Endzeit | 24-6-2015 um 13:06 |