Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Trix Zegers - Verkade.
"Wilgen".
Aquarel gesigneerd en gedateerd '79.
Motief: b = 25xm : h = 16cm.
Lijst: b = 41cm ; b = 31cm.
Inclusief alluminium lijst, ontspiegeld glas en ophangwerk.
Verzenden mogelijk.
Over haarzelf:
Trix Zegers-Verkade
Geboren te Amsterdam, woonachtig te IJsselstein sinds 1962. Zij volgde haar opleiding aan de Academie De Schans te Amsterdam, richting “Mode- en Reclametekenen”. Daarna enkele cursussen aan de Grafische School waarna zij in 1971 gedurende vijf jaar de Academie Artibus, afdeling “Esthetische Vormgeving” volgde.
Na haar opleiding voelde zij zich het meest aangetrokken tot de aquareltechniek en zij ging zich daar op toeleggen. Ook volgde zij nog enkele privé-lessen bij bekende kunstenaars in deze techniek. Tijdens korte schildervakanties in Nederland en in het buitenland doet zij inspiratie op en schildert en plein air landschappen en bloemstillevens in het atelier. In haar kleurencomposities komt duidelijk tot uiting de harmonie tussen observatie en beleving, ingetogenheid en levensvreugde.
“Panta Rei” heeft de oude Griekse weegeer Herakleitos eens gezegd. Inderdaad, “alles stroomt”, alles verandert en heeft voortgang. Zo verandert ook de werkwijze van Trix. Van realistisch naar abstract en weer terug.
Startzeit | 14-7-2014 um 18:50 |
Endzeit | 27-7-2014 um 18:50 |