Victor Adam - Picardie-Pferde – kostbare handkolorierte Lithographie in einem kostbaren Rahmen
Gustavsberg - Schwedisches Design – signierter Teller mit handbemaltem Alpenveilchen
Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Malerei |
Zeitraum | 1945 bis 1999 |
Een werk van de Amerikaanse schilder Vincent Cavallaro uit 1960.
Gesigneerd en ingelijst.
TITEL: Zonder titel / titel onbekend.
TECHNIEK: Olieverf op doek.
JAARTAL: 1960.
GESIGNEERD: rechtsonder.
AFMETINGEN: Lijst: 57 x 65 cm (b x h).
Afbeelding: 55,5 x 63,5 cm (b x h).
INGELIJST: In een metalen lijst. Ingelijst in Pittsburgh (VS) door Jacobson Picture Frame Co.
HERKOMST: Afkomstigt uit de Verenigde Staten.
CONDITIE: Het werk is in goede staat, maar heeft wel craquelé. De lijst heeft slijtplekjes (zie de foto’s).
-KLAAR OM OP TE HANGEN.
ZIE OOK DE 7 FOTO’s.
KUNSTENAAR: Vincent Cavallaro.
Vincent Cavallaro (1912-1985), was een Amerikaanse schilder, beeldhouwer en abstracte kunstenaar. Geboren en opgegroeid in Italië. Hij studeerde Kunst aan de Brera academie in Milaan (1933).
In de Verenigde Staten werkte hij in het begin als restaurateur van canvasdoeken en animatiefilm-medewerker.
Hij diende van 1942 tot 1946 in het Amerikaanse leger. Hij ontving in 1941 een award van MoMA (Museum of Modern Art, New York) voor zijn “War-poster”. Hij werkte in opdracht van the National Gallery of Art mee aan het "Man in Space" program, in 1968. Ook maakte hij in opdracht grote muurschilderingen en monumenten.
Werk van Vincent Cavallaro bevindt zich in musea (o.a. National Air and Space Museum en the National Gallery of Art), particuliere collecties en openbare gebouwen.
(Bron: Wikipedia e.a.)
Afhandeling:
Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).
Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,05 euro.
Vragen? Stuur gerust even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen voor bijzondere affiches, zeefdrukken, litho’s en andere kunst.
Sendung | |
Senden | Aufgrund seiner Größe oder Zerbrechlichkeit ist es nicht möglich, diesen Artikel per Post zu versenden |
Garantie | |
Garantie | Bei der Einstellung des Loses erkläre ich, dass ich den bei Kunstveiling geltenden Garantiebedingungen hinsichtlich einer korrekten Beschreibung des angebotenen Loses, zustimme |
Der Verkäufer übernimmt die volle Verantwortung für diesen Artikel. Kunstveiling bietet nur die Plattform für diese Transaktion an, die direkt mit dem Verkäufer abgerechnet werden muss. Mehr Information.
Abholen | Ja, das ist möglich |
Startzeit | 24-8-2014 um 15:46 |
Endzeit | 7-9-2014 um 15:51 |