Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1995 |
Technik | Litho |
Stil | Modern |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 65 x 50 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 100 |
*Fraaie
kleurenlitho van Vincent Rijnbende uit het jaar 1995.
*De litho is
in uitstekende conditie (Nooit ingelijst geweest).
*Oplage 100 ex. Het nummer van de oplage kan een andere zijn dan die op de foto.
Zustand | |||
Zustand | Sehr gut | ||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 5 kg.