Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1995 |
Technik | Siebdruck |
Stil | Modern |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 65 x 50 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 100 |
*Fraaie kleurenzeefdruk van Vincent Rijnbende uit het jaar 1995.
*De zeefdruk is in uitstekende conditie (Nooit ingelijst geweest).
*Oplage 100 ex. Het nummer van de oplage kan een andere zijn dan die op de foto.
*Verzending is aangetekend,verzekerd en goed verpakt.
Zustand | |||
Zustand | Sehr gut | ||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 5 kg.
Startzeit | 3-8-2021 um 13:51 |
Endzeit | 15-8-2021 um 21:31 |
Ort des Objekts | Utrecht, Niederlande |