Bernadette Leijdekkers - Schwingendes Paar
Monica van Dael - Steinstatue: Darstellung eines Liebespaares, ruhend auf einem rechteckigen Sockel
Jan Beranek - Asymmetrische Schale
Art des Kunstwerks | Fotografie |
Zeldzame, analoge zwart/wit-foto van de befaamde kunstfotograaf Vitaly Butyrin, getiteld 'Dream' en afkomstig uit de collectie 'Civilizations'. Dit is de originele foto die in 1989 tentoongesteld is op de 6e Salon International de La Celle-Saint-Cloud (Frankrijk) en de Salon International de Navidad de Fotografia de Gijon (Spanje). Etiketten op de achterzijde getuigen hiervan.
Kunstenaar: Vitaly Butyrin (Vitalijus Butyrinas) (Rusland/Litouwen, 1947)
Titel: Dream
Jaartal: 1983
Afmetingen: 23 cm x 16,5 cm (foto), 38 cm x 28,5 cm (karton)
Techniek: zwart/wit-foto
Signatuur: verso gesigneerd, monogram blinddruk aan voorzijde
Conditie: in goede staat, met gebruikssporen
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Sittard, Niederlande |
Ort des Objekts | Sittard, Niederlande |
Startzeit | 27-4-2017 um 19:30 |
Endzeit | 5-5-2017 um 14:30 |