Ring aus 14-karätigem Weißgold mit Koralle und Diamant 0,50 ct – RM 17
Moo Chew Wong - Mein Zeichenbrett
Abdol Motavassel - Zeichnung, ohne Titel – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Vier houtsnedes van de Tsjechische kunstenaars Vojtěch Cinybulk en Vlodek, ex-librissen gemaakt voor Roland Roveda
Kunstenaars: Vojtěch Cinybulk en Vlodek
Titel: Roland Roveda
Vier houtsnedes 1964 - 1979, een handgesigneerd, twee aan achterzijde. Genummerd 35/100
Afmeting bladen: 8,5 x 11,5 cm; 9,5 x 13,5 cm; 8,5 x 9,5 cm; 9,5 x 12,5 cm
VERZENDING
Uw aankopen worden aangetekend verzonden. De zending is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.
Startzeit | 4-5-2017 um 20:42 |
Endzeit | 8-5-2017 um 20:42 |