Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Karakteristiek werk van de Duitse kunstenaar Volker Bussmann. Zeefdruk op glad geplastificeerd papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (73), getiteld en genummerd (12/100). In zeer goede conditie.
Afmetingen: 70cm x 70cm (blad), 60cm x 60cm (beeld)
ZZABS
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 16-5-2017 um 20:23 |
Endzeit | 23-5-2017 um 8:57 |