Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Zierikzee
gesigneerd rechts onder met "Dingemans No.3"
afm. : 24 x 32.5 cm ( op blad 38 x 53 cm)
conditie : uitstekend, zeer ruime marges, verso blank, niet ingelijst
Startzeit | 29-9-2016 um 11:52 |
Endzeit | 13-10-2016 um 11:52 |