Toon Pluymers - Die Stuhlsache - Ets
Ferdinand Schmutzer - Landschap met boerderij en paarden
Cees Bolding - Lemelerberg - Öl auf Leinwand
James Ensor - Die sieben Kardinalssöhne /Les sept Pêches capitaux,
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kleurenlitho uit 1952 met een compositie van een vrouwenhoofd een vogel en een Andreaskruis.
Potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd 10/18 rechtsonder.
Beeldmaat 52,5 x 36 cm. Bladmaat 59 x 41 cm. Losbladig.
Ort des Objekts | Haarlem, Niederlande |
Startzeit | 20-7-2017 um 22:28 |
Endzeit | 3-8-2017 um 19:28 |