Jackson Pollock - 3 Bücher, darunter MoMa 1967
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Deze handgesigneerde litho van de Rotterdamse kunstenaar Elenbaas is de vijfde in een oplage van twaalf. Hij is in 1966 gemaakt.
Formaat lijst: 66 x 51
Formaat prent 49 x 36
Het werk is ingelijst, met passe partout en verkeert in uitstekende staat.
Ort des Objekts | Utrecht, Niederlande |
Startzeit | 18-9-2017 um 12:24 |
Endzeit | 28-9-2017 um 12:24 |