Moo Chew Wong - Mein Zeichenbrett
Abdol Motavassel - Zeichnung, ohne Titel – gerahmt
Jan Poortenaar - Edinburgh Castle - Ets
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Prachtige grote Kleurenzeefdruk van Wendie Brauckmann uit 2002
Afmeting blad 76x63 cm in prima staat
Handgesigneerd en Genummerd EA 1/8
Verzendkosten 12.50 in ned 17.50 in belgie
Startzeit | 28-11-2015 um 10:53 |
Endzeit | 12-12-2015 um 10:58 |