Karel Appel - Buchwoche 1999 – unbetiteltes Werk von 1958 – im Druck signiert.
Crispijn de de Passe (I) - Drei Kupferstiche (nur Auflage 1900) Das Leben Christi
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Titel: "Volg je dromen"
Jaartal: 2002
Afmetingen beeld: h. 54 cm x b. 67 cm (Lijst: 80 cm x 90 cm)
Gesigneerd: ja
Oplage: 23/99
Ingelijst: ja
Materiaal: zeefdruk op papier in aluminium lijst
Conditie: Nieuwstaat
Ophalen: U kunt het werk ophalen in de galerie Van Bellen Art in Willemstad of Brielle. Dit werk kan bij u afgeleverd worden door een koerier. Altijd in overleg, kosten voor koper.
Startzeit | 18-5-2015 um 14:43 |
Endzeit | 26-5-2015 um 14:43 |