Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Titel: " De wijde wereld in "
Afmetingen:Beeld: 53 cm x 67 cm Lijst: 79 cm x 90 cm)
Gesigneerd: Ja
Oplage: 24/99
Ingelijst: JA
Materiaal: Zeefdruk op papier in alluminium lijst
Conditie: Nieuwstaat
Verzendkosten/Ophalen: U kunt het werk ophalen in de galerie Van Bellen Art in Willemstad of Brielle.
Startzeit | 9-8-2015 um 20:10 |
Endzeit | 15-8-2015 um 20:10 |