Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Technik | Holz / Linolschnitt |
Gerahmt | Nur in Passe-partout |
Maße | 44 x 28 cm (h x b) |
Passepartout | 59 x 41 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Wilhelmine Carbin-Gips was een telg uit een artistiek geslacht. Haar grootvader, Cornelis Gips, was schilder en kunstfotograaf, en haar vader, Abraham Frans Gips was hoogleraar aan de Technische Hogeschool Delft en was daarnaast als uitvoerend kunstenaar een van de voornaamste representanten van de Delftse Art Nouveau.
Zij trouwde met de marineofficier en schrijver Louis Carbin. Van 1934 tot 1956 woonde zij in de kunstenaarsplaats Menton in Zuid-Frankrijk.In haar Franse periode schilderde zij veel landschappen met wijnvelden, olijfbomen en Franse dorpjes. Haar werk toont soms verwantschap met de door haar bewonderde kunstenaar Wim Schumacher.
Zij is duidelijk beïnvloed door de kunst van de Nieuwe Zakelijkheid. Deze houtsnede heeft geen titel, maar lijkt gemaakt te zijn in haar Franse periode. Werk van Carbin-Gips is opgenomen in de collectie van het Rijksmuseum (Prentenkabinet).
Zustand | |||
Zustand | Gut | ||
Het werk verkeert in goede conditie. De passe-partout map is versleten.D | |||
Sendung | |||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Amsterdam dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in amsterdam of stavoren, friesland. parkeren voor de deur., Niederlande | ||
Senden | Paketpost | ||
Ort des Objekts | AMSTERDAM Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Amsterdam of Stavoren, Friesland. Parkeren voor de deur., Niederlande |
Startzeit | 8-1-2020 um 21:52 |
Endzeit | 22-1-2020 um 10:03 |