Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Technik | Gemischte Technik |
Stil | Klassisch |
Thema | Blick auf den Hafen |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 52 x 72 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 89 x 107 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Prachtig havengezicht door Willem Bos, waarschijnlijk in de Rotterdamse haven. Gemengde techniek op (waarschijnlijk) papier, gesigneerd linksonder. In zeer mooie, goudkleurige houten lijst, achter glas en met smetteloos, zuurvrij passe-partout. In uitstekende conditie (galeriekwaliteit), kan zo aan de muur.
Afmetingen: 107cm x 89cm (incl. lijst), 72cm x 52cm (binnen passe-partout)
Bij aankoop moet het werk bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Zustand | |
Zustand | Sehr gut |
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 3-3-2020 um 13:37 |
Endzeit | 9-3-2020 um 21:05 |