Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Bedrijvingheid in haven - olieverf op doek - gesigneerd
Afmeting: 74 X 114 cm - met lijst
Startzeit | 8-11-2015 um 10:07 |
Endzeit | 22-11-2015 um 10:07 |