Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 2005 |
Technik | Siebdruck |
Stil | Impressionistisch |
Thema | Stadtbild |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 70 x 50 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 10/60 |
Kleurrijk werk van Brauck, ook wel Willem Brauckmann (Vlaardingen, 1946 - 2014).
Het werk is gesigneerd en genummerd en kan worden opgehaald bij galerie Rotor in Gorinchem of per aangetekende post worden toegezonden. Het werk is in goede conditie.
Zustand | |||
Zustand | Wie neu | ||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Ort des Objekts | Gorinchem, Niederlande |
Startzeit | 2-3-2019 um 9:02 |
Endzeit | 16-3-2019 um 12:44 |