Guillaume Bijl - Guillaume Bijl
Bob Immink - „Botters“ (siehe Etikett auf der Rückseite) am IJsselmeer
Albert Mulder - Astern im Blumentopf
Maarten Langbroek - Landhaus mit Brunnen 4/150
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1998 |
Technik | Siebdruck |
Stil | Impressionistisch |
Thema | Landschaft |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 75 x 60 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 30/43 |
Kleurrijk werk van Brauck, ook wel Willem Brauckmann (Vlaardingen, 1946 - 2014).
Het werk is gesigneerd en genummerd en kan worden opgehaald bij galerie Rotor in Gorinchem of per aangetekende post worden toegezonden. Het werk is in goede conditie.
Zustand | |||
Zustand | Wie neu | ||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Ort des Objekts | Gorinchem, Niederlande |
Startzeit | 17-2-2019 um 10:57 |
Endzeit | 24-2-2019 um 14:20 |