Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kunstenaar: Willem Brauck (Brauckmann)
Techniek: zeefdruk
Titel: zonder titel
Jaar: onbekend
Nummer: 500/294
Afmetingen:
- werk : 30 x 40 cm.
- lijst: 44,5 x 54,5 cm
Ingelijst: ja
Gesigneerd: Gesigneerd met potlood op voorzijde
Conditie: In zeer goede conditie.
Verzendkosten €10,-. Afhalen in Alkmaar is ook mogelijk.
De verkoper heeft zijn best gedaan een waarheidsgetrouwe weergave van de kunstwerken te maken. Kleuren kunnen iets afwijken van de werkelijkheid.
Typefouten voorbehouden.
Verkoper accepteert betalingen via PayPal of met Bitcoins.
Startzeit | 29-12-2014 um 14:00 |
Endzeit | 5-1-2015 um 14:00 |