Richard Smeets - Siebdruck, Ohne Titel
Rob Scholte - Siebdruck, Frieden von Münster
Jan Altink - Haus in einer Landschaft - vermutlich Savoyen - Frankreich
Villeroy en Boch - Tasse und Untertasse (4) aus der Cottage Country Collection
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1998 |
Technik | Siebdruck |
Stil | Impressionistisch |
Thema | Landschaft |
Gerahmt | Nur in Passe-partout |
Maße | 56 x 61 cm (h x b) |
Passepartout | 71 x 81 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 41/50 |
Kleurrijk werk van Brauck, ook wel Willem Brauckmann (Vlaardingen, 1946 - 2014).
Willem Brauckmann (1946 - 2014)
Met zijn schilderijen laat Brauck zien hoe hij naar het bestaan kijkt. Hij probeert de beschouwer bewust te maken van de dualiteit binnen de huidige maatschappij: het constructieve enerzijds en het destructieve anderzijds. Het lijkt tegenstrijdig, de zwaarte van de onderwerpen en Brauck’s heldere kleurgebruik. Dat kleurgebruik is essentieel in zijn werk; “… het is voor mij de uitdrukkingsmogelijkheid….”. Brauck stond zeer maatschappijkritisch in het leven, gaf daar ook duidelijk blijk van, maar dan wel met een optimistische expressie. De energieke en expressieve penseelstreken hebben het duidelijk gewonnen van een in grond wat pessimistische visie. Ze lijken de hoop en het verlangen naar een beter beheer en gebruik van deze wereld te symboliseren. Het knappe en stralende kleurgebruik wil een weg wijzen naar een beter besef hoe prachtig onze wereld kan zijn.
Zustand | |||
Zustand | Gut | ||
Goed | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 5 kg.
Ort des Objekts | Alkmaar, Niederlande |
Startzeit | 29-3-2020 um 15:48 |
Endzeit | 17-4-2020 um 17:14 |