Piet van Wijngaerdt - Chrysanthemen mit rotem Samt
Jeanne Bieruma Oosting - La Fontaines Fabeln
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
A7803-HB
kunstenaar: Willem C. Kalshoven
voorstelling: Zeegezicht
informatie verso: Het is heiig, gedateerd 1952
techniek: olieverf op doek
afmetingen exclusief lijst: 26 x 45 cm.
gesigneerd r.o.: Will Kalkshoven
Inclusief lijst (zie afbeelding)
Voorkeur: ophalen bij ons in Nieuwersluis
Ort des Objekts | Nieuwersluis, Niederlande |
Startzeit | 6-2-2018 um 14:23 |
Endzeit | 3-10-2018 um 13:49 |