Romain Malfliet - Auf der Straße von Gent
Anton Heyboer - Publikationsmuseum Bommel und van Dam
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Origineel 2 werken op papier , aangekocht tijdens open atelier dagen in het gezamenlijke atelier in de Tasmanstraat 15 te Amsterdam van zijn bekende echtgenote Mieke Dillo in 1988.
Deze werken zijn in nieuw passe-partout samengebracht in alumiumlijst van 61 x 51 cm .
Beiden gesigneerd Willem Claassen 88.
in perfecte staat nooit uit de aangekocht map gehaald.
WILLEM CLAASSEN ontving tijdens zijn klassieke opleiding aan de Rijksacademie te Amsterdam de Uriotprijs. Nadien ging hij zijn eigen weg en schilderde voornamelijk religieuze en Bijbelse onderwerpen in een vrije fantasierijke opvatting met lijden, dood en verrijzenis van Jezus van Nazareth als voornaamste thema. Geleidelijk aan maakte hij ook abstracte schilderijen in olieverf, acryl of oliepastel.
Grote tentoonstellingen zoals in de Mozes & Aaronkerk en het Sint-Lucasziekenhuis te Amsterdam, de Benedictusabdij te Achel en de Sint-Nicolaaskerk te Amsterdam toonden voornamelijk het religieuze in zijn werk.
Naast zijn atelier-werkzaamheden was hij intensief betrokken bij de sociale belangenbehartiging voor beeldende kunstenaars.
Startzeit | 16-3-2015 um 15:07 |
Endzeit | 22-3-2015 um 15:07 |