18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1992 |
Technik | Litho |
Träger | Geschöpftes Papier - Büttenpapier |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 48 x 58 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 73 x 82 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | v/x |
Zustand | |
Zustand | Sehr gut |
geen vlekken etc. lijst in goede staat. | |
Ort des Objekts | Den Haag, Niederlande |
Startzeit | 26-7-2021 um 14:55 |
Endzeit | 7-8-2021 um 20:30 |