Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Technik | Ölgemälde |
Träger | Canvas |
Stil | Impressionistisch |
Thema | Landschaft |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 32 x 42 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 50 x 60 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Willem Frederik Boekstal werd op 27 november 1887 geboren te Amsterdam. Hij was leerling van de Akademie v. B.K. te Antwerpen en van de Rijksakademie (avondcursus) te Amsterdam. Heeft tevens les gehad van W. Steelink en van N. van der Waay. Hij woonde en werkte in de Amsterdam, Antwerpen later opnieuw in Amsterdam, Blaricum tot 1931, Amsterdam van 1931 af.
Boekstal schilderde en tekende landschappen, boerderijen, stalinterieurs, stillevens en portretten. Was lid van 'De Onafhankelijken' te Amsterdam en van de Nijmeegse Kunstkring.
Boekstal overleed te Amsterdam op 17 november 1957.
Zustand | |||
Zustand | Gut | ||
weinig zichtbare onregelmatigheden. Mooie diepe kleuren. In antieke goudvergulde lijst geplaatst. | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 5 kg.
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 2-2-2019 um 13:26 |
Endzeit | 16-2-2019 um 21:15 |