Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
WILLEM ALEXANDER KNIP 1883 - 1967
BOOT IN DE POLDER BIJ KORTENHOEF
OLIEVERF OP LINNEN GEPLAKT OP PANEEL IN DE MAAT 20,5 X 40 CM
GESIGNEERD WA KNIP EN DD 1907
GEKADERD IN OUD LIJSTJE IN DE MAAT 32 X 53 CM
STAAT SCHILDERIJ REDELIJK GOED, HEEFT WEL WAT CRAQUELÉ DES TIJDS
VERNIS OOK WAT VERKLEURD
VERZENDEN AANGTEKEND
AUTHENTICITEIT VOLLEDIG GEGARANDEERD
VERZENDEN AANGETEKEND PAKKET
COMBINEREN VERZENDKOSTEN IS MOGELIJK BIJ AANKOOP MEERDERE KUNSTWERKEN
Garantie:
Ort des Objekts | Zaandam, Niederlande |
Startzeit | 13-12-2017 um 17:47 |
Endzeit | 20-12-2017 um 21:47 |