Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Ben Deiman - Foto, Serendipity I – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Mooie ets van Willem Minderman. Titel: Scheveningen. Eigen druk. Het werk is linksonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H25 x b32,5 cm. Afmetingen ets: H14 x b22 cm.Conditie: in goede staat. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
ZZZW
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 21-12-2017 um 9:49 |
Endzeit | 28-12-2017 um 21:49 |