Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Litho van Willem Snitker uit 1967. Afmetingen blad h27.5 x b37. Afmetingen voorstelling: h26 x b33. Het werk is linksonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Conditie: in goede staat. Het werk heeft ingelijst gezeten en is licht verkleurd binnen de randen van de oude passepartout. Goed ingelijst met nieuw passepartout valt dit niet meer op.
ZZZW
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 12-3-2018 um 13:24 |
Endzeit | 26-3-2018 um 19:24 |