Helmut Newton - "Saddle I, Paris" 1976
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Tekening van Willem Snitker uit 1970. Titel: Wij kregen een zoon en broertje en hij heet Merlijn. Afmetingen blad h33 x b24. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Conditie: in goede staat. Er zitten plakresten op de achterzijde van een vorige inlijsting. De tekening is opgevouwen geweest voor een eerdere verzending, dus er zitten vouwen in de tekening.
ZZZW
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 20-12-2017 um 19:31 |
Endzeit | 29-12-2017 um 20:31 |