Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Kunstenaar: Willem Weissenbruch (1864-1941)
Titel: Boerenhoeve
Techniek: olieverf op doek
Afmetingen: 39 cm x 27 cm, ingelijst: 65 cm x 53 cm
Lage prijs omdat het werk schoongemaakt moet worden, geen beschadigingen maar wel geleden door de tijd (zie foto's). Werk afkomstig uit privecollectie.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Etten-leur, Niederlande |
Ort des Objekts | Etten-Leur, Niederlande |
Startzeit | 18-3-2018 um 13:40 |
Endzeit | 27-3-2018 um 17:34 |