Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Witjens, Jan - Willem- Hendrik, geb. Den Haag 08-11-1884
overl. Den Bosch 14-02-1962.
Hij woonde en werkte in Den Haag, hij maakte vele reizen door Europa.
opleiding: Akademie voor B.K. te Den Haag, aanvankelijk als glazennier ,
bij E.W.F. Kerling ( 13 jaar), als kunstschilder, lessen van H.J. Weele
Hij schilderde, aquarelleerde, tekende, etste, lithografeerde,landschappen,
figuren ( naakten) stadsgezichten, stillevens, en sneeuwgezichten.
hij staat vermeld in "De Scheen", en in de Ned. waarde bepalende lijst van kunstenaars,
door de eeuwen heen op waarde : W.19./ hoog.!
Dit werk , stilleven met fruit, gemende techniek, pastel, r.o. gesig. 20e eeuw
is in goede staat, incl. lijst met glas/ 45x68 cm.( de lijst alleen al is zeker 50,- waard)
het werk wordt aangetekend verzonden/ kan zo aan de muur.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Baarle nassau, Niederlande |
Ort des Objekts | Baarle nassau, Niederlande |
Startzeit | 18-2-2018 um 21:23 |
Endzeit | 4-3-2018 um 21:23 |