Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Germ de Jong - 3 Kataloge, von 1986, 1989 und 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 Lichtpunkte
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1994 |
Technik | Radierung |
Stil | Impressionistisch |
Thema | Figuren |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 30 x 40 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 52 x 62 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 70 |
Willy Belinfante
Gekleurde ets van Willy Belinfante. Titel: Overleg. Genummerd 55/70. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar.
Willy (ook Wil of Wies) Sauerbier werd geboren in Rotterdam als dochter van lithograaf Karel Hendrik Sauerbier (1907-1990) en Johanna van der Beek.
Willy Belinfante maakte onder andere figuurvoorstellingen, landschappen, portretten en boekillustraties in een impressionistische en figuratieve stijl] Ze exposeerde onder meer met de Pulchri Studio en een aantal keren bij kunsthandel Martinus Liernur. In 2002 verscheen een monografie ter gelegenheid van haar 80e verjaardag en werd een tentoonstelling gehouden in museum Flehite in Amersfoort.
Zustand | |||
Zustand | Wie neu | ||
Werk is gelijst zonder glas | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Ort des Objekts | Utrecht, Niederlande |
Startzeit | 9-10-2020 um 21:20 |
Endzeit | 17-10-2020 um 22:22 |