Roger Raveel - Abstrakte Arbeit
Herman Brood - Offsetlithographie, im Druck signiert
Philippe Labarthe - Kontroverse zwischen diesem und jenem
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kleurets door Willy Belinfante
Voorstelling van een mediterrane jachthaven
Losbladig, beeldmaat 40x20, bladmaat 57x37
Gesigneerd r.o. 'Willy Belinfante' en genummerd en getiteld l.o. '8/60 bleu marine'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 18-10-2017 um 14:27 |
Endzeit | 30-10-2017 um 15:27 |