Harm Kamerlingh Onnes - Landhaus
Dirk Filarski - Öl auf Holz, Bergerbos – gerahmt
Len Landzaat - Curacaos Stillleben
Louis Apol - Winteransicht mit Mühle und Segelboot
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kleurets door Willy Belinfante
Voorstelling getiteld 'Tentamentijd'
Losbladig, beeldmaat 40x30, bladmaat 56x44
Gesigneerd in potlood r.o. 'Willy Belinfante' en getiteld in potlood l.o.
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 27-3-2017 um 12:55 |
Endzeit | 8-4-2017 um 12:55 |