Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Ruloff S.A. Manuputty - Siebdruck
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Wim Bosma ( 1902 - 1985 )
‘Haven’
Olie op doek
Niet gesigneerd ; toeschrijving op inventaris etiket ( verso )
50 x 70 cm
Herkomst Collectie Henk Klasema , Roosendaal ( zie etiket verso )
Voordat Klasema zich toelegde op verzamelen van abstracte (geometrische ) kunst , bestond zijn collectie voornamelijk uit Nederlandse klassiek moderne kunst .
Op verso ook artikel met illustratie van Bosma bij artikel ‘ Staking in de haven, solidariteit met de zeelieden ‘ uit ‘ De Vlam , Socialistisch weekblad voor vrijheid en cultuur ‘ , 11 mei 1946 . ( artikel aanwezig )
Het werk komt uit een nalatenschap te Heemstede .
In goede conditie
Lage beginprijs !
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 26-12-2016 um 16:29 |
Endzeit | 1-1-2017 um 16:34 |