Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Ruloff S.A. Manuputty - Siebdruck
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Titel: Z.T.
Jaartal: 1984
Afmetingen lijst: 81,5 cm x 61,5 cm (Beeld: 58 cm x 47 cm)
Oplage: 2/10
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Litho op papier
Ingelijst: Ja, in aluminium lijst
Conditie: In zeer goede staat.
Toeslag van 10 euro per gewonnen item:
Passe-partout/Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas kapot is, zal dit wel vermeld worden. Passe-partouts worden op geen enkele manier gegarandeerd en ook niet altijd meegezonden. Alleen als een werk niet uit het passe-partout te halen is, zal dit vermeld worden.
Glasbreuk:
Gezien de leeftijd en de conditie van met name de aluminium lijsten, kunnen wij geen garantie geven ten aanzien van eventuele glasbreuk. Werken zijn bij invoer nagekeken maar u biedt dus zonder garantie t.a.v. glasbreuk.
Afhandeling:
Bezichtigen:
Vragen:
Adminstratieve code:
QQUT
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 23-1-2017 um 10:38 |
Endzeit | 5-2-2017 um 10:38 |