Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Uit de vroege periode van de kunstenaar Wim van Aken, een gesigneerde aquarel nog in de orginele lijst, met aan de achterkant geschreven informatie over de schilder. Op de uiterste rechterrand bevinden zich lichte kringen van vroeger vocht. De aquarel is gedurende de jaren nooit meer uit de lijst geweest. De afmeteingen zijn: 36 x 50 cm. Het schilderij kan worden verzonden voor 6,75 euro.
Startzeit | 18-3-2013 um 21:10 |
Endzeit | 31-3-2013 um 22:10 |