Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 2014 |
Technik | Litho |
Träger | Geschöpftes Papier - Büttenpapier |
Stil | Straßenkunst |
Thema | Stadtbild |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 33 x 33 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 50 x 50 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 50 exemplaren |
Wim van Willegen (Hilversum, 1949)
Rustige stadsbeelden in sterk grafisch handschrift, daarmee toont Wim van Willegen de karakteristieke plekjes van plaatsen als Hellevoetsluis, Brielle, Goedereede en Zaandam. Vereenvoudigde straatbeelden met een forse contour. In Holland staat een huis De zeefdrukken zien er verraderlijk simpel uit, maar zijn in werkelijkheid de optelsom van een groot aantal verschillende drukgangen, door de kunstenaar met zorg bij elkaar gezocht. De werkwijze past helemaal in het oeuvre van de kunstenaar ‘die groot werd door klein te blijven’.
Zustand | |||||||||||
Zustand | Gut | ||||||||||
weinig zichtbare onregelmatigheden. Fraai ingelijst. | |||||||||||
Sendung | |||||||||||
Senden | Paketpost | ||||||||||
Preis | Bis zu 5 kg.
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 14-2-2021 um 20:38 |
Endzeit | 21-2-2021 um 21:12 |