Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1972 |
Technik | Radierung |
Stil | Modern |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 50.5 x 32 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | Eigen druk |
Ets van Wim Worm. Jaar: 1972. Afmetingen blad: H50.5 X b32. Afmetingen voorstelling: H29 x B23.5 Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk kan voor 100% worden gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden meegestuurd. Conditie: in goede staat
Zustand | |||
Zustand | Gut | ||
Het werk is in goede staat. | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 10-8-2018 um 15:09 |
Endzeit | 17-8-2018 um 22:26 |