Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1971 |
Technik | Radierung |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 18 x 14 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 35.5 x 26 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | Onbekend |
Een kleurenets uit 1971 van de Amsterdamse kunstenaar Wim Worm, getiteld “Mary IV”.
-Gesigneerd, -getiteld en -gedateerd met potlood.
-Oplage onbekend. Een ‘eigen druk’ van de kunstenaar. Waarschijnlijk is de oplage 15 exemplaren.
-Afmetingen: Lijst, 35,5 x 26 cm. Beeld, 18 x 14 cm.
-Herkomst: Stichting Beeldende Kunst Amsterdam. Het werk staat hier geregistreerd.
Conditie: De ets is in zeer goede staat. Het passe-partout is wat ‘verkleurd’ en heeft een kreuk in de linkerbenedenhoek. De lijst heeft slijtplekjes.
Zie ook de foto’s.
Kan zo aan de muur.
(Gelijktijdig met dit werk bieden wij ook de etsen “Mary I” en “Mary II” van Wim Worm ter veiling aan. Klik hiervoor op “Alle items van deze aanbieder”).
Informatie over de kunstenaar:
Willem Gustav (‘Wim’) Worm, geboren 21-1-1939 in Amsterdam, graficus, tekenaar en schilder.
Opleiding tot graficus aan het Instituut voor
Kunstnijverheid, de tegenwoordige Gerrit Rietveld Academie (1957-1964). Hier is
hij vanaf 1978 tot aan zijn pensionering docent Grafiek geweest.
Worm is begonnen met grafiek met maatschappij kritische onderwerpen als
Vietnam, Soweto en Nixon. In zijn latere werk bepalen bijbel, mythologie,
sprookjes en jachtpartijen de voorstellingen. In de loop der jaren zijn zijn
grafische werken door de vele kleuren en de zwierigheid steeds meer op
schilderijen gaan lijken.
Halverwege de jaren tachtig ging Wim Worm zich steeds meer toeleggen op het
schilderen. Net als in zijn etsen buitelen de naakten, bomen en dieren in felle
kleuren afgebeeld over elkaar heen.
Afhandeling:
De ets kan afgehaald worden (in Amsterdam).
De ets kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België: 15,00 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
Zustand | |||
Zustand | Gut | ||
De ets is in zeer goede staat. Het passe-partout is wat ‘verkleurd’ en heeft een kreuk in de linkerbenedenhoek. De lijst heeft slijtplekjes. | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 6-10-2018 um 11:16 |
Endzeit | 13-10-2018 um 15:50 |