Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1972 |
Technik | Siebdruck |
Stil | Modern |
Thema | Stillleben |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 35 x 32 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Mooi tijdsbeeld van Worm. Gesigneerd en betiteld. De ets kan worden beoordeeld en/of opgehaald in de schatkamer van galerie Rotor in Gorcum of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking. Tijdens de pandemie kunnen we uw aankopen opslaan in één van onze opslagkamers.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Zustand | |||||||
Zustand | Sehr gut | ||||||
de ets zit onder een opgeplakt passe partout. Kom vooraf zelf vooraf even beoordelen in de schatkamer van Rotor in Gorinchem. | |||||||
Sendung | |||||||
Senden | Paketpost | ||||||
Ort des Objekts | Gorinchem, Niederlande |
Startzeit | 2-3-2021 um 11:12 |
Endzeit | 14-3-2021 um 21:42 |