Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Een kapitale ets gemaakt door Wim Worm *1939. Deze grote ets heeft slechts een oplage van 20 exemplaren, dit is nr. 6. De ets is in potlood gesigneerd, gedateerd (1967) , genummerd en daarbij beschreven als 'eigen druk'. Getiteld: Hulshorst.
Fraai ingelijst. Maten: 62 cm x 58 cm. Een zeer zeldzame ets
Ort des Objekts | Utrecht, Niederlande |
Startzeit | 12-10-2017 um 17:30 |
Endzeit | 20-10-2017 um 10:55 |