Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Prachtig werk.
Goed ingelijst.
Zie foto's.
Beeld 43x37
Lijst 66x51
Wordt zonder lijst verzonden!! Ophalen met lijst!!
Ort des Objekts | Haarlem, Niederlande |
Startzeit | 31-7-2018 um 11:02 |
Endzeit | 7-9-2018 um 13:10 |